Nasz hostel zlokalizowany około 1 minutę drogi od serca gdańskiej starówki– ul. Długiej. To doskonały punkt do odwiedzenia najpiękniejszych zabytków Gdańska. Hostel znajduję się w zabytkowym Dworze Miejskim z XVI w, wchodzącym niegdyś w skład fortyfikacji obronnych miasta. Składa się z trzech baszt połączonych ze sobą budynkami dawnej stajni. Goście naszego hostelu mogą więc poczuć prawdziwego ducha historii Gdańska, pełnego tajemnic, niespotykanej architektury i niezwykłego klimatu.

Dostęp do najpiękniejszych zakątków Gdańska. Hostel „Bi-Pi” stanowi doskonały punkt wypadowy do wszystkich najbardziej znanych atrakcji turystycznych Gdańska. Idealne wręcz położenie względem połączeń komunikacyjnych (przystanek PKP Śródmieście, tramwaj, autobus) ułatwia wszelkie wycieczki w inne zakątki Gdańska oraz całego Trójmiasta. Na życzenie gości hostelu proponujemy także pomoc w załatwieniu transferu.

lokalizajca
informacja turystyczna
darmowe wi-fi
recepcja 24h
darmowe ciepłe napoje
TV Sat
możliwość zamówienia śniadań
restauracja
darmowe ręczniki
wypożyczalnia samochodów
wypożyczalnia rowerów
wypożyczalnia samochodów
w naszym hotelu

co na Ciebie czeka?

Co na Ciebie czeka w naszym hostelu? Dysponujemy 77 miejscami noclegowymi w 1-, 2-, 3-, 4- osobowych pokojach prywatnych oraz większymi, wieloosobowymi ze wspólnym węzłem sanitarnym. Goście naszego hostelu mogą także skorzystać z zamówienia pysznych posiłków, darmowych ciepłych napojów przez całą dobę, wypożyczalni rowerów i samochodów, darmowego Wi-Fi czy bezpłatnego parkingu. Pracownicy hostelu chętnie udzielają wszelkich informacji na temat Gdańska i okolic. Całodobowa recepcja umożliwia meldunek o każdej porze dnia i nocy, a personel pozostaje do dyspozycjo gości w nagłych sytuacjach. Hostel „Bi-Pi” to doskonałe miejsce dla osób, które chcą wypocząć w najbardziej atrakcyjnej części Gdańska, nie wydając przy tym fortuny. Przyjmujemy rezerwacje zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup.

Nasze pokoje

Standard i wyposażenie